اتوهوم خودروی مسافرتی شرکت آسا کاروان ایرانیان

خانه » محصولات » اتوهوم خودروی مسافرتی شرکت آسا کاروان ایرانیان

اتوهوم (AUTO HOME)

طراحی اتوهوم از جمله خدماتی است که به زودی در شرکت آسا کاروان ایرانیان قابل ارائه به دوستداران سفر ، طبیعت و کمپرسواران می باشد .

در این نوع خودرو مسافرتی شما از امکاناتی همچون سرویس بهداشتی ، سرویس خواب ، مبلمان نشیمن ، میز غذا خوری ، یخچال مسافرتی ، اجاق گاز ، سینک ظرف شویی و … در قالب یک خانه سیار بهره مند می شوید .   .

واحد تحقیق و توسعه ی شرکت آسا کاروان در حال بررسی خودروهای موجود در بازار ایران با استانداردهای مناسب جهت تبدیل به اتوهوم (مبیل هوم) می باشد.

امیدواریم در سال جاری (۱۳۹۶) به نتیجه ی دلخواه رسیده و خودرو مسافرتی تجهیز شده همراه با کارت کمپر را به شما دوستداران سفر عرضه کنیم.

عکس

در عکس های زیر چند نمونه از اتوهوم های رایج در اروپا برای آشنایی بیشتر آورده شده است.

« 1 از 12 »

طراحی کاروان مسافرتی یکی از خدماتی است که به زودی در شرکت آسا کاروان ایرانیان قابل ارائه به دوستداران سفر و طبیعت گردی می باشد .

در این نوع کاروان مسافرتی ، اتوموبیل شخصی شما با اعمال تغییرات و افزودن تجهیزات سفری به یک کاروان مسافرتی کامل تبدیل می شود .    

واحد تحقیق و توسعه ی شرکت آسا کاروان در حال بررسی خودروهای موجود در بازار ایران با استانداردهای مناسب جهت تبدیل به کاروان مسافرتی اتوهوم (موبیل هوم) می باشد.

    امیدواریم در سال جاری (۱۳۹۶) به نتیجه ی دلخواه رسیده و کاروان مسافرتی تجهیز شده همراه با کارت کمپر را به شما دوستداران سفر عرضه کنیم.

به اشتراک بگذارید :

مطالب و محصولات مرتبط

مشاوره تخصصی: اگر قصد خرید کاروان مسافرتی و کمپر، یا تجهیز اتوهوم را دارید، همکاران ما می تواند در این زمینه به شما مشاوره و راهنمایی دهند.   راه های ارتباطی با ما : تلفن تماس:  ۴۵۸۳۶۹۲۲ -۰۳۱   به اشتراک بگذارید :

به اشتراک بگذارید :