درباره ما

تولید کننده کاروان های مسافرتی و تجهیزات سفر

شرکت آسا کاروان ایرانیان تولید کننده کاروان های مسافرتی و تجهیزات سفر در خرداد ۱۳۹۶ در پی نیاز روزافزون جامعه گردشگران ایران به خودروهای مسافرتی (کاروان مسافرتی، ون کمپر، اتوهوم، تراک کمپر و…) از یک طرف و عدم پاسخگویی مناسب این نیاز در داخل کشور به شکل حرفه ای، جهت نیل به اهداف فوق در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور (ثبت شرکت ها) به ثبت رسید.

تولید اولین کاروان مسافرتی

ساخت کاروان های مسافرتی به روش مهندسی معکوس، همراه با تغییرات مورد نیاز جهت بومی سازی و برآورده ساختن هرچه بیشتر نیازهای داخلی از جمله اهداف اولیه ی این شرکت می باشد.

همچنین به موازات ساخت کاروان های مسافرتی و انواع کمپرها، واحد تحقیق و توسعه ی این شرکت در حال بررسی ساخت کاروان های کاری یا کارگو ویژه ی مشاغل خاص از جمله کافی شاپ ها و … می باشد. بدیهی است در آینده ی نزدیک این شرکت روش مهندسی معکوس ساخت کاروان های مسافرتی را پشت سر گذاشته و با دانش و تجربه ی کسب شده به همراه موسسین مجرب و بهره گیری  از تجارب اساتید سفر و کمپرسواران برجسته ی ایرانی اقدام به ساخت اولین نمونه ی کاروان های مسافرتی داخلی با رعایت استانداردهای بین المللی می نماید.

به امید حمایت های شما اهالی سفر و سربلندی، رفاه و آسایش جامعه ی گردشگران ایران

یک کاروان مشاوره: سفر با کاروان های مسافرتی و انواع کمپر ها گونه ای از سفر است که طی سال های اخیر همزمان با رونق گردشگری در ایران رونق گرفته است .      آشنایی شما با کاروان های مسافرتی، ون کمپر، موبیل هوم، تراک کمپر، آر وی (RV) و هر آنچه به اختصار در ایران […]