سفر ، رفتن و باز آمدن ؛ عنوان ویژه نامه شماره ۱۱ مجله آنگاه

خانه » گزارشات » اخبار » سفر ، رفتن و باز آمدن ؛ عنوان ویژه نامه شماره ۱۱ مجله آنگاه

سفر ، رفتن و باز آمدن ؛ عنوان ویژه نامه شماره ۱۱ مجله آنگاه است.

سفر ، رفتن و باز آمدن . در سرمقاله ، توضیحی مفید و مختصر درباره این شماره داده شده است.

 

سفر مجله آنگاه

مجله آنگاه در کاروان مسافرتی قطره

 

 

“اگر اهل سفر باشید شاید با این پرسش روبه رو شده اید که چرا سفر می کنید؟ این همه تب و تاب و رنج برای چیست؟ به کجا و برای چه سفر می کنید؟ پرسش ها بسیارند و پاسخ ها گوناگون. «آنگاه» در پی پاسخ به آنها جست و جوهایی کرده است. از جمله نگاه به کسانی که بسیار سفر کرده اند؛ از برادران امید وار تا منوچهر ستوده، از ایرج افشار تا ایران درودی، از منوچهر طیاب تا جاسم غضبانپور و تا جوان ترهایی که بسیار سفر می کنند  در موردش بارها نوشته اند. هر کدام برای این پرسش ، پاسخ های زیادی دارند که هیچ کدام شبیه دیگری نیست و نمی شود جمع بندیشان کرد   و به یک حرف مشترک در میان آنها رسید.

نوشته ها را می خوانم . هر نوشته ای یگانه است و بی همتا. ولی در انتهای همه ی این سفرها یک چیز مشترک است. چیزی که تجربه ی سفر را بامهاجرت متفاوت می کند؛ بازگشتن به خانه. از پس همه ی سفرها با خانه باز می گردیم . به شهر، خیابان، کوچه، خانه و اتاق خویش . اما آیا همان آدم قبلی به خانه باز می گردد؟ یل این کس دیگری ست؟ سفر را دوست دارم ، چون آدم را تغییر میدهد، مهربان تر میکند حتی با خانه اش. “

سفرهای جاده ای:

یادداشت ها و گفتگو های این شماره از مجله برای هر گردشگری مفید است. حال آنکه جذابیت این شماره از مجله، برای دوستداران سفرهای جاده ای؛ گفتگویی است با عیسی امیدوار با عنوان “دور دنیا در ده سال”.

همچنین گفتگو با ایران درودی با عنوان “بله خوشبختانه زنم”، برای زنان گردشگر ایرانی که در این سال ها به شکل چشم گیری رشد کرده اند بسیار جالب توجه است.

 

به اشتراک بگذارید :

مطالب و محصولات مرتبط

مشاوره تخصصی: اگر قصد خرید کاروان مسافرتی و کمپر، یا تجهیز اتوهوم را دارید، همکاران ما می تواند در این زمینه به شما مشاوره و راهنمایی دهد.   راه های ارتباطی با ما : تلفن تماس:  ۴۵۸۳۶۹۲۲ -۰۳۱   به اشتراک بگذارید :

به اشتراک بگذارید :