طراحی و تولید کاروان های اختصاصی

خانه » خدمات » طراحی و تولید کاروان های اختصاصی

طراحی و تولید کاروانهای اختصاصی

تولید کاروان تخصص اصلی شرکت آساکاروان ایران است. کاروانهای قطره و پرشین آساکاروان از نمونه های کاروانهای ساخت داخل کشور است.

 

 

کاروان مسافرتی قطره

کاروان مسافرتی قطره

 

مراحل طراحی وتولید کارونها

اولین نکته در تولید کاروان ، مطالعات و سپس طراحی نمای بیرونی و داخلی کاروان می باشد. سپس ساخت ماکت .قالب سازی و در نهایت ساخت نمونه اولیه انجام می شود. آنچه سفارش دهندگان کاروان های مسافرتی باید مدنظر قرار دهند هزینه های نسبتا زیاد مراحل فوق است. که در نهایت منجر به تولید کاروان سفارشی ایشان می شود.

پیشنهاد ما :

پیشنهاد میشود برای پرهیز از هزینه های فوق، از کاروانهای پیش تولید شده شرکت آساکاروان یا دیگر شرکت های تولیدی خریداری نموده . یا برای ساخت کمپرهای مد نظر خود تعداد بیش از یک عدد در نظر بگیرید که از نظر اقتصادی نیز مقرون بصرفه باشد.

ما در شرکت آساکاروان ایرانیان به عنوان مشاور و سازنده کاروان های مسافرتی، مفتخریم تا در انتخاب بهترین کاروان ها متناسب با نیاز شما در کنار شما باشیم.

به اشتراک بگذارید :

مطالب و محصولات مرتبط

مشاوره تخصصی: اگر قصد خرید کاروان مسافرتی و کمپر، یا تجهیز اتوهوم را دارید، همکاران ما می تواند در این زمینه به شما مشاوره و راهنمایی دهد.   راه های ارتباطی با ما : تلفن تماس:  ۴۵۸۳۶۹۲۲ -۰۳۱   به اشتراک بگذارید :

به اشتراک بگذارید :